Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl

Afera księgowa w Orlętach Łuków


0 Głosów

Niedawno informowaliśmy Was o wyborze nowego prezesa Orląt Łuków. Wtedy też w skrócie pisaliśmy o „złośliwości rzeczy martwych”. Dziś wiadomo, że afera ta ma głębsze dno i jak się dowiedział Tygodnik Siedlecki przez praktycznie 2 lata nie były wprowadzane do komputera dokumenty księgowe.

Po około 2 tygodniach dowiadujemy się kolejnych sensacyjnych wiadomości odnośnie rzekomo utraconych danych z komputera, na którym rozliczane były dokumenty księgowe klubu. Do siedziby Orląt Łuków został sprowadzony informatyk, który miał zająć się odzyskaniem utraconych danych. Człowiek, który na co dzień zajmuje się obsługą oprogramowania finansowo-księgowego „Raks” stwierdził bowiem, iż dane księgowe nie były nawet do komputera wprowadzone.

Co jeszcze bardziej potwierdza tę tezę to fakt, że wszystkie dokumenty dotyczące bilansu za rok 2009 zostały wprowadzone 12 stycznia, dosłownie na 2 dni przez Walnym Zebraniem członków klubu.

Jaki będzie koniec afery księgowej w Łukowskich Orlętach tego dowiemy się już niedługo. Wedle relacji Walnego Zgromadzenia przedstawionego na łamach portalu tygodnika Wspólnota, sprawą zainteresowały się już organy ścigania, które sprawdzą czy nie doszło do przestępstwa.Panel Użytkownika
Forgot?
Zarejestruj się

Polub nasz profil na Facebook

Polub nasz profil w Google+

Dyżury Aptek

Reklama

Rozkład jazdy busów

POCZĄTEK TRASY KONIEC TRASY ROZKŁAD
Łuków Warszawa Klik
Warszawa Łuków Klik
Łuków Lublin Klik
Lublin Łuków Klik
Łuków Siedlce Klik
Siedlce Łuków Klik

Polecamy

Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl