Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl

Gmina Łuków szuka wykonawcy CIP


0 Głosów

Gmina Łuków od jakiegoś czasu ma problem z inwestycją w Ryżkach. Centrum Integracji Pokoleń, o którym dyskutuje się dosyć często, co raz ma problemy w tą inwestycją.

Na początku radni nie zgodzili się na kwotę inwestycji 1,2 mln złotych, a kiedy już ustalono nową kwotę inwestycji okazało się, że żaden z wykonawców nie chciał wykonać tego zlecenia ponieważ okazało się nierentowne. Nie pomogły nawet autopoprawki w budżecie, gdzie Wójt Gminy Łuków, Mariusz Osiak starał się o zwiększenie kwoty do miliona złotych. Radni pozostali jednak nieugienci i pojawił się kolejny problem. Przyznano dofinansowanie z Unii Europejskiej na inwestycję w kwocie 460 tysiecy złotych.

W tym momencie wiadomo, że przetarg ogłoszono ponownie i jego ostateczne rozstrzygnięcie nastąpi 7 lutego. Jednak urzędnicy uważają, że termin zostanie przesunięty ze względu na dużą liczbę zapytań dotyczących inwestycji.

Czy Centrum Integracji Pokoleń doczeka się w końcu realizacji? Na bieżąco będziemy Was informowali o kolejnych wiadomościach dotyczących CIP w Ryżkach.Panel Użytkownika
Forgot?
Zarejestruj się

Polub nasz profil na Facebook

Polub nasz profil w Google+

Dyżury Aptek

Reklama

Rozkład jazdy busów

POCZĄTEK TRASY KONIEC TRASY ROZKŁAD
Łuków Warszawa Klik
Warszawa Łuków Klik
Łuków Lublin Klik
Lublin Łuków Klik
Łuków Siedlce Klik
Siedlce Łuków Klik

Polecamy

Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl