Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl

Kategoria: Kultura

XIII turniej szachowy o Puchar Burmistrza miasta Lubartów


Lubartowski Ośrodek Kultury 17 maja po raz trzynasty zorganizował Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Lubartów. Na starcie stanęło 36 szachistów. Najwyżej rozstawianym zawodnikiem był kandydat…czytaj dalej »

Jamal w Łukowie!


Imprezowe weekendy rozkręciły się w Łukowie na dobre. Kolejna wielka gwiazda zagra w Decybelu – Jamal. czytaj dalej »

Fokus i Rahim czyli Pokahontaz w Łukowie


Walka o koncertową koronę w Łukowie trwa! Po raz kolejny będziemy mogli bawić się w rytmach hip hopu na łukowskich scenach klubowych. czytaj dalej »

KaeN zagra w Łukowie


Już w najbliższy weekend 28 lutego będziecie mogli spodziewać się kolejnego w Łukowie koncertu hip hopowego. Na scenie Panoramy wystąpi KaeN. czytaj dalej »

Kabaret Pod Wyrwigroszem w Łukowie


Już 11 marca w Łukowskim Ośrodku Kultury zabrzmi nieprzeciętna dawka homoru. Łuków odwiedza bowiem Kabaret Pod Wyrwigroszem. Artyści zaprezentują zupełnie nowe skecze, piosenki oraz monologi…czytaj dalej »

Krzysztof Krawczyk w Łukowie!


Nadzieje wielu mieszkańców Łukowa w końcu się ziściły! Podczas Dni Łukowa, które odbędą się w dniach 23-25 maja gwiazdą imprezy będzie koncert Krzysztofa Krawczyka. Koncert artysty zaplanowany…czytaj dalej »

Kamil Bednarek zagra w Łukowie!


Mamy kolejną gorącą wiadomość dla wszystkich fanów muzyki reggae. Kamil Bednarek na swoim profilu Facebook poinformował, że 16 marca będzie grał dla fanów z Łukowa w klubie…czytaj dalej »

Sokół i Marysia w Łukowie!


Już 14 lutego w klubie Opera wystąpi Sokół i Marysia Starosta. Wydarzenie jest o tyle ważne, że jest to pierwszy przystanek w rozpoczynającej się trasie koncertowej tej pary. Organizacją…czytaj dalej »

Reggae Show – MESAJAH w Łukowie


Na początku była Panorama i Donatan & Cleo. Teraz mamy wybór pomiędzy koncertami Braci Figo Fagot w Operze i Reggae Show – Mesajah w Decybelu. czytaj dalej »

Bracia Figo Fagot w Łukowie!


Styczeń dopiero się zaczął, a już w naszych lokalnych klubach zagra kolejna gwiazda, a raczej dwie gwiazdy…Bracia Figo Fagot o 20:00 rozpoczną rzeźnię mózgów w klubie Opera. czytaj dalej »

Panel Użytkownika
Forgot?
Zarejestruj się

Polub nasz profil na Facebook

Polub nasz profil w Google+

Dyżury Aptek

Reklama

Rozkład jazdy busów

POCZĄTEK TRASY KONIEC TRASY ROZKŁAD
Łuków Warszawa Klik
Warszawa Łuków Klik
Łuków Lublin Klik
Lublin Łuków Klik
Łuków Siedlce Klik
Siedlce Łuków Klik

Polecamy

Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl