Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl

Kategoria: Region

Mer litewskiego Łoździeje zabrania robienia zakupów w Polsce


Łoździeje (Lazdijai) to jedno z partnerskich miast naszego miasta. Od lat współpracuje z Łukowem. Dzisiejszego dnia Onet.pl poinformował o problemach jakie mogą mieć urzędnicy z tego miasta robiąc…czytaj dalej »

Czy Łuków przyjmie kolejnych uchodźców?


Cały kraj skupiony jest w ostatnich dniach na uchodźcach, którzy masowo przybywają z Afryki i Azji. Podczas gdy unijni ministrowie dyskutują z ministrami spraw zagranicznych poszczególnych krajów,…czytaj dalej »

Beata Szydło z PiS z wizytą w Łukowie


W najbliższy czwartek tj. 20 sierpnia Łuków zostanie odwiedzony przez Beatę Szydło – członkinię partii Prawo i Sprawiedliwość oraz kandydatki tej partii na premiera Rzeczypospolitej Polskiej. czytaj dalej »

Zajazd Zimna Woda ma nowego dzierżawcę


W dniu dzisiejszym w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami i Planowania Przestrzennego odbył się przetarg na dzierżawę Zajazdu Zimna Woda. Cena wywoławcza wynosiła 5 tys. 20 zł. Do…czytaj dalej »

Łuków w animacji poklatkowej!


Czy wyobrażaliście sobie kiedyś jak pięknym miastem jest Łuków gdyby nakręcić profesjonalny film? Twórcy ze studia mediowego Kafka postanowili pokazać jakie piękno kryje w sobie nasza miejscowość. Młodzi…czytaj dalej »

Sekretarka dilerką narkotyków


Do skandalu kryminalnego doszło w Zespole Szkół nr 3 w Łukowie. Pracująca tam 25-letnia sekretarka została zatrzymana za posiadanie amfetaminy. Do zatrzymania doszło podczas pościgu za kobietą,…czytaj dalej »

Groźny wypadek na 11 listopada


Na ulicy 11 listopada doszło do groźnego wypadku samochodowego. Samochód marki mercedes uderzył w latarnię. czytaj dalej »

Armia USA przejedzie przez Łuków


Wojsko amerykańskie w dniu dzisiejszym odwiedzi Łuków. Wozy bojowe amerykańskiej armii wyruszyły z Estonii, a po noclegu w Białymstoku skierowały się na południe w kierunku województwa lubelskiego…czytaj dalej »

Budowa kanalizacji na Okrzei zakończona


Firma Mel-Kan, która na podstawie umowy podpisanej z Przedsiębiorstwem Usług i Inżynierii Komunalnej zobowiązane było do budowy kanalizacji sanitarnej przy ulicy…czytaj dalej »

Nieoficjalne wyniki na Burmistrza Miasta Łuków


W Łukowie wybory na Burmistrza zostaną rozstrzygnięte dopiero w 2 turze. Żaden z kandydatów nie zdobył wymaganej większości aby wygrać już w 1 turze wyborów samorządowych. Kto spotka się w…czytaj dalej »

Panel Użytkownika
Forgot?
Zarejestruj się

Polub nasz profil na Facebook

Polub nasz profil w Google+

Dyżury Aptek

Reklama

Rozkład jazdy busów

POCZĄTEK TRASY KONIEC TRASY ROZKŁAD
Łuków Warszawa Klik
Warszawa Łuków Klik
Łuków Lublin Klik
Lublin Łuków Klik
Łuków Siedlce Klik
Siedlce Łuków Klik

Polecamy

Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl