Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl

Posiedzenie Zarządu Orlęta Łuków


0 Głosów

W dniu wczorajszym tj. 3 lutego odbyło się posiedzenie Zarządu klubu sportowego Orlęta Łuków, w którym uczestniczyła również Komisja Rewizyjna. Podczas posiedzenia nowy zarząd zapoznał się z sytuacją organizacyjną i finansową klubu po czym wydał oświadczenie następującej treści:

W trakcie posiedzenia Zarząd zapoznał się z aktualną sytuacją organizacyjną oraz bardzo trudną obecnie dla klubu sytuacją finansową. Władze zatwierdziły nową strukturę organizacyjną. Powołano nowe sekcje – oprócz piłki nożnej (6 grup), piłki siatkowej, ciężarów, zapasów w klubie działać będą sekcje: piłki nożnej kobiet, boksu i kickboxingu, klub biegacza (biegi średnio i długodystansowe), szachów i warcabów. Zarząd rozpatrzy w przyszłości możliwość powołania sekcji karate i tenisa stołowego.

Do poszczególnych sekcji powołano kierowników (społecznych) spośród członków Zarządu.

Następnie omówiono przyczyny usunięcia ŁKS „Orlęta Łuków” z listy Organizacji Pożytku Publicznego na które można przekazywać 1 % podatku. W latach 2007-2009 z tytułu 1% do klubu wpłynęły następujące kwoty:

Jak ustalono Klub nie składał w stosownych instytucjach sprawozdań finansowych za rok 2007, 2008, 2009 i to było bezpośrednią przyczyną usunięcia z listy.

Szczególnie dużo uwagi poświecono omówieniu aktualnej sytuacji IV-to ligowej drużyny piłki nożnej. Prezydium Zarządu poinformowało o podejmowanych w tej sprawie działaniach i przeprowadzonych rozmowach z trenerem i poszczególnymi zawodnikami.

Zarząd Klubu wyraził zgodę na wypożyczenie do LZS Gręzowia Gręzówka zawodnika Piotra Fortuny na okres do 30.06.2011 r. oraz na kontrakt definitywny zawodnika Pawła Sudowskiego do Dwernickiego Stoczek Łukowski. Do szczegółowych działań w tym zakresie Zarząd upoważnił kierownika Sekcji Piłki Nożnej oraz Prezesa Klubu.Panel Użytkownika
Forgot?
Zarejestruj się

Polub nasz profil na Facebook

Polub nasz profil w Google+

Dyżury Aptek

Reklama

Rozkład jazdy busów

POCZĄTEK TRASY KONIEC TRASY ROZKŁAD
Łuków Warszawa Klik
Warszawa Łuków Klik
Łuków Lublin Klik
Lublin Łuków Klik
Łuków Siedlce Klik
Siedlce Łuków Klik

Polecamy

Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl