Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl

Spartakiada dla niepełnosprawnych


0 Głosów

W dniu 11 czerwca odbyła się Spartakiada 2013. Impreza została zorganizowana z myślą o osobach niepełnosprawnych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji, Zespół Placówek i  Łukowskie Stowarzyszenie Rozwoju.

Wychowankowie i podopieczni Domów Pomocy Społecznej, szkół specjalnych, szkół integracyjnych i ośrodków wychowawczych zostali zaproszeni do udziału w VIII Spartakiadzie Dzieci i Młodzieży. Zadaniem każdej grupy z osobna było wystawienie drużyny przedstawiającej ją. Imprezę rozpoczęto złożeniem przysięgi przez kapitanów drużyn i zjawiskowym wypuszczeniem balonów i gołębi w stronę pochmurnego nieba. Tuż po tym wydarzeniu rozpoczęto sportową rywalizację. W skład rozgrywek wchodziło przeciąganie liny, biegi krótkodystansowe na 60 i 100 m., a także rzut piłeczką palantową. Zakończenie imprezy przebiegło w miłej atmosferze przy wspólnej zabawie i grillowaniu.

Sportową rywalizację umilały występy przedszkolaków, uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 1 oraz uczniów Zespołu Placówek. Swoje umiejętności wokalne zaprezentowały: Julia Stolarczyk, Anastazja Klimiuk, Sylwia Purzycka i Marta Skurka. W ramach wdzięczności młodzi artyści otrzymali Dyplomy Małego Wolontariusza.Panel Użytkownika
Forgot?
Zarejestruj się

Polub nasz profil na Facebook

Polub nasz profil w Google+

Dyżury Aptek

Reklama

Rozkład jazdy busów

POCZĄTEK TRASY KONIEC TRASY ROZKŁAD
Łuków Warszawa Klik
Warszawa Łuków Klik
Łuków Lublin Klik
Lublin Łuków Klik
Łuków Siedlce Klik
Siedlce Łuków Klik

Polecamy

Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl