Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl

Szachy w szkole


0 Głosów

27 kwietnia w Międzyrzecu Podlaskim odbył się Otwarty Turniej Szachowy dla dzieci pod hasłem „Edukacja przez Szachy w Szkole”, a równolegle z nim spotkanie na temat zalet edukacyjnych i wychowawczych nauczania dzieci gry w szachy.
W turnieju wzięli udział szachiści w wieku do 10 lat. W kategorii do lat 10 pierwsze miejsce zajął Jakub Chudzik z SP we Włodawie, drugie Piotr Piwowarczyk z SP nr 4 w Łukowie, a trzecie Wiktor Kukawski z SP w Międzyrzecu Podlaskim.

Organizatorami turnieju i spotkania byli: Polski Związek Szachowy wraz z Lubelskim Związkiem Szachowym we współpracy z MUKS „Gambit” Międzyrzec Podlaski i UMKS „Jaćwież” Suwałki. Turniej odbywał się w systemie szwajcarskim na dystansie 9 rund z tempem 15 minut na zawodnika na partię.

Zapraszamy wszystkich chętnych na kolejny turniej , który odbędzie się w Łukowie w dniu 11.06.2014 roku w ramach II Festiwalu szachowego Ziemii Łukowskiej. Miejsce rozgrywek : I LO im. Tadeusza Kościuszki ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 41, w godz. 9.00-14.00. Wstęp wolny.Panel Użytkownika
Forgot?
Zarejestruj się

Polub nasz profil na Facebook

Polub nasz profil w Google+

Dyżury Aptek

Reklama

Rozkład jazdy busów

POCZĄTEK TRASY KONIEC TRASY ROZKŁAD
Łuków Warszawa Klik
Warszawa Łuków Klik
Łuków Lublin Klik
Lublin Łuków Klik
Łuków Siedlce Klik
Siedlce Łuków Klik

Polecamy

Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl