Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl

Wójtostwo i Zapowiednich chcą chodnik


0 Głosów

Mieszkańcy ulic Wójtostwo i Zapowiednik wspólnie podjęli decyzję o upomnieniu się o budowę chodnika. Zamierzają na najbliższej radzie miasta przypomnieć się radnym o swoim problemie.

Mieszkańcy w/w. zebrali się na spotkaniu, na którym omawiany był problem braku chodnika i niebezpieczeństw, które za sobą niesie. Marian Łobejko – organizator spotkania i lider mieszkańców ulic stwierdził, że ma dość patrzenia na śmierć osób i świadomość, że po sąsiedzku giną kolejne osoby na ulicy. Podjął heroiczną walkę z władzą by rozwiązać ten problem raz na zawsze.

Na spotkaniu pojawili się również radni miejscy oraz radni powiatowi. Wśród nich można wymienić Zbigniewa Wardaka, Jana Wrzoska, Zygmunta Cybulskiego, Józefa Płudowskiego, Henryka Tymosza, Jarosława Sycha i Henryka Lipica.

Administratorem dróg na ulicach Wójtostwo i Zapowiednik jest powiat zatem podmiotem, który odpowiedzialny jest za poprawę bezpieczeństwa na tej trasie jest Zarząd Powiatu. Radni Wspólnie ustalili, że wprowadzą poprawkę do przyszłorocznego budżetu mającego na celu przeniesienie części środków na budowę chodnika. Czy to się uda przekonamy się już 18 grudnia podczas sesji Rady Miasta oraz 20 grudnia podczas sesji Rady Powiatu.Panel Użytkownika
Forgot?
Zarejestruj się

Polub nasz profil na Facebook

Polub nasz profil w Google+

Dyżury Aptek

Reklama

Rozkład jazdy busów

POCZĄTEK TRASY KONIEC TRASY ROZKŁAD
Łuków Warszawa Klik
Warszawa Łuków Klik
Łuków Lublin Klik
Lublin Łuków Klik
Łuków Siedlce Klik
Siedlce Łuków Klik

Polecamy

Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl