Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl

Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl

Wyniki XX Jubileuszowych biegów 3 maja


0 Głosów

W zeszły weekend majowy odbyły się jubileuszowe biegi 3-majowe. W corocznych biegach w rywalizacji wzięło udział 499 osób rywalizujących w wielu kategoriach wiekowych.

Dla zwycięzców czekały medale, dyplomy oraz nagrody. Wręczane były przez Przewodnicząca Rady Miasta Urszulę Bancerz, Z-ca Burmistrza Miasta Łuków – Marcin Mateńko, V-ce Przewodniczący Rady Miasta – Zygmunt Celiński, oraz Radni Rady Miasta: Artur Gałach, Edward Leśniak, Krzysztof Okliński, Zbigniew Wardak.

Poniżej przedstawiamy pełną listę zwycięzców tegorocznych biegów.

Kategoria – Przedszkolaki indywidualnie – dziewczynki (250m):

  1. Julia Linkiewicz – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukowie,
  2. Wiktoria Świder – Przedszkole Miejskie Nr 4 w Łukowie,
  3. Roksana Włodarczyk – Przedszkole Miejskie Nr 4 w Łukowie;

Kategoria – Przedszkolaki indywidualnie – chłopcy (250m):

  1. Mateusz Dzido – Oddział Przedszkolny Szkoły Podstawowej w Adamowie,
  2. Szymon Wołek – Przedszkole Miejskie Nr 4 w Łukowie,
  3. Filip Charczuk – Przedszkole Miejskie Nr 4 w Łukowie;

Kategoria – Przedszkolaki zespołowo:

  1. Przedszkole Miejskie Nr 4 w Łukowie,
  2. Przedszkole Miejskie Nr 1 w Łukowie,
  3. Zespół Przedszkolny przy SP Nr 5 w Łukowie;

Kategoria – Dziewczęta indywidualnie – rocznik 2004- 2005 (850m):

  1. Nikola Włodarczyk – SP Nr 4 w Łukowie,
  2. Gabriela Olszewska – SP Nr 4 w Łukowie,
  3. Matylda Łukaszewska;

Kategoria – Chłopcy indywidualnie – rocznik 2004 – 2005 (850m):

  1. Mikołaj Rybkowski – KB „Struś” Okrzeja,
  2. Kacper Ptasiński – SP w Świdrach,
  3. Mikołaj Samujło – SP Nr 1 w Łukowie;

Kategoria – Dziewczęta indywidualnie – rocznik 2002 – 2003 (850m):

  1. Wiktoria Koper – SP Nr 1 w Łukowie,
  2. Julia Puszcz – SP Nr 1 w Łukowie,
  3. Marlena Kiliszek – KB „Struś” Okrzeja;

Kategoria – Chłopcy indywidualnie – rocznik 2002 – 2003 (850m):

  1. Kajetan Gryczka – SP Nr 5 w Łukowie,
  2. Michał Kudlak – SP Nr 1 w Łukowie,
  3. Michał Dudziński – SP w Gołąbkach;

Kategoria – Dziewczęta indywidualnie – rocznik 2000 – 2001 (850m):

  1. Karolina Zabielska – SP Nr 1 w Łukowie,
  2. Natalia Pasik – SP Nr 1 w Łukowie,
  3. Aleksandra Kołomańska – SP Nr 1 w Łukowie;

Kategoria – Chłopcy indywidualnie – rocznik 2000 – 2001 (1100m):

  1. Damian Sosnowski – SP w Świdrach,
  2. Jakub Wryk – SP Nr 1 w Łukowie,
  3. Kamil Chojniak – SP Nr 1 w Łukowie;

Kategoria – Zespołowo:

  1. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łukowie,
  2. Szkoła Podstawowa Nr 4 w Łukowie,
  3. Szkoła Podstwowa Nr 5 w Łukowie;

Kategoria – Dziewczęta Gimnazja indywidualnie (1100m):

  1. Natalia Skórka – Gimnazjum w Adamowie,
  2. Sylwia Siwiak – Gimnazjum w Radoryżu Kościelnym,
  3. Joanna Szczygielska – Gimnazjum Nr 2 w Łukowie;

Kategoria – Chłopcy Gimnazja indywidualnie (1600m):

  1. Bartłomiej Matuszewski – Gimnazjum w Adamowie,
  2. Sławomir Sosnowski – Gimnazjum w Gołąbkach,
  3. Jakub Dębiak – Gimnazjum Nr 2 w Łukowie;

Kategoria – Gimnazja zespołowo:

  1. Gimnazjum Nr 2 w Łukowie,
  2. Gimnazjum Nr 3 w Łukowie,
  3. Gimnazjum w Radoryżu Kościelnym;

Kategoria – Dziewczęta Szkoły Ponadgimnazjalne indywidualnie (1600m):

  1. Patrycja Mrozowska – Liceum Ogólnokształcące w Adamowie,
  2. Klaudia Grodzka – I LO im. T. Kościuszki w Łukowie,
  3. Paulina Krawczuk – I LO im. T. Kościuszki w Łukowie;

Kategoria – Chłopcy Szkoły Ponadgimnazjalne indywidualnie (2200m):

  1. Sebastian Kępka – Zespół Szkół Nr 1 w Łukowie,
  2. Arkadiusz Furlepa – IV LO im. Jana Pawła II w Łukowie,
  3. Mateusz Jalowski – I LO im. T. Kościuszki w Łukowie;

Kategoria – Szkoły Ponadgimnazjalne zespołowo:

  1. IV LO im. Jana Pawła II w Łukowie,
  2. I LO im. T. Kościuszki w Łukowie,
  3. Zespół Szkół Nr 3 w Łukowie;

Kategoria – OPEN VIP Mężczyźni (1100m):

  1. Dariusz Dzido – Adamów,
  2. Krzysztof Piech – Biała Podlaska;

Kategoria – OPEN Kobiety 16 -30 lat (4200m):

  1. Magdalena Jóźwik – Adamów;

Kategoria – OPEN Kobiety 31-45 lat (4200m):

  1. Katarzyna Pajdosz – Biała Podlaska,
  2. Anna Grabek – Warszawa;

Kategoria – OPEN Kobiety powyżej 45 lat (4200m):

  1. Bożena Tulej – KB „Dreptak” Mińsk Mazowiecki,
  2. Mirosława Belniak – „Dragon” Wojcieszków;

Kategoria – OPEN Mężczyźni 16 – 30 lat (6400m):

  1. Maciej Badurek – Mińsk Mazowiecki,
  2. Paweł Młodzikowski – „V-MAX” Adamów,
  3. Sebastian Ocharski – Biegusiem.pl;

Kategoria – OPEN Mężczyźni 31 – 45 lat (6400m):

  1. Sebastian Reczek – KB „Dreptak” Mińsk Mazowiecki,
  2. Rafał Pajdosz – Biała Podlaska,
  3. Jerzy Nowosielski – „V-MAX” Adamów;

Kategoria – OPEN Mężczyźni 46 – 60 lat (6400m):

  1. Andrzej Okniński – YULO RUN TEAM Siedlce,
  2. Andrzej Majewski – KB „Biała Biega” Biała Podlaska,
  3. Wiesław Wysiński – „V-MAX” Adamów;

Kategoria – OPEN Mężczyźni powyżej 60 lat (6400m):

  1. Marian Surowiec – „Agro-corn” LKS Milanów,
  2. Mieczysław Sulej – KB Łuków.


Panel Użytkownika




Forgot?
Zarejestruj się

Polub nasz profil na Facebook

Polub nasz profil w Google+

Dyżury Aptek

Reklama

Rozkład jazdy busów

POCZĄTEK TRASY KONIEC TRASY ROZKŁAD
Łuków Warszawa Klik
Warszawa Łuków Klik
Łuków Lublin Klik
Lublin Łuków Klik
Łuków Siedlce Klik
Siedlce Łuków Klik

Polecamy

Overwatch beta fansite wymagania premiera

Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl