Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl

Wywiad z Dariuszem Szustkiem


0 Głosów

Portal podlasie 24.pl w ramach audycji „Spokojnie to tylko rozmowa” postanowił przepytać nowego burmistrza Dariusza Szustka o jego plany dotyczące przyszłości miasta Łuków.

W rozmowie przeprowadzonej 10 grudnia dowiedzieliśmy się, że Dariusz Szustek pozostaje w dalszym ciągu przy mianowaniu Grzegorza Gomołę na swojego zastępcę. Pojawiły się również pytania o ewentualne zmiany w strukturach Urzędu Miasta. Nowy Burmistrz Miasta Łuków powiedział, że osoby, które wykonują skrupulatnie swoją pracę nie będą musiały się obawiać żadnych zwolnień, a jeżeli chodzi o sekretarza Waldemara Siurka, to według Dariusza Szustka jest to osoba kompetentna i pozostanie w dalszym ciągu na swoim stanowisku.

Redakcja portalu podlasie24 zapytała również o przebieg kampanii wyborczej. Dariusz Szustek ocenił ją w następujący sposób: „Kampania dawała wrażenie spokojnej. Była to jednak tzw. kampania szeptana naruszająca jego dobra osobiste. Ataki były na tyle brutalne, że skierowałem sprawę do Sądu Rejonowego w Łukowie”.

Z naszych informacji wynika, iż w/w sprawa dotyczyła wpisów na łamach portalu wyborczego wyborylukow2010.pl oraz e-wspolnota.com.

Rozmowa, która była przeprowadzana za pośrednictwem radia, umożliwiła zwykłym obywatelom zadawanie pytań nowemu burmistrzowi. Najczęściej pojawiały się problemy mieszkań komunalnych, kolejnych supermarketów jak również problemów z komunikacją, a w szczególności korkami ulicznymi czy kolejnymi inwestycjami w mieście.

Cały wywiad można przesłuchać bezpośrednio na łamach portalu podlasie24. Link do wywiadu znajduje się tutaj.Panel Użytkownika
Forgot?
Zarejestruj się

Polub nasz profil na Facebook

Polub nasz profil w Google+

Dyżury Aptek

Reklama

Rozkład jazdy busów

POCZĄTEK TRASY KONIEC TRASY ROZKŁAD
Łuków Warszawa Klik
Warszawa Łuków Klik
Łuków Lublin Klik
Lublin Łuków Klik
Łuków Siedlce Klik
Siedlce Łuków Klik

Polecamy

Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl