Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl

Zbigniew Biaduń prezesem Orląt Łuków


0 Głosów

Podczas trwającego w dniu wczorajszym Walnego Zebrania Sprawozdawczo Wyborczego Zarządu klubu sportowego Orlęta Łuków została podjęta decyzja w sprawie powołania Zbigniewa Biadunia na stanowisko prezesa.

Podczas zebrania uczestniczyło 42 członków. Zbigniew Biaduń jednogłośnie został wybrany prezesem Orląt Łuków. Zagłosowało na niego 41 członków, a on sam wstrzymał się głosu.

W rozmowie z Katolickim Radiem Podlasia, Zbigniew Biaduń czym zajmie się na samym początku.

Najpilniejsze zadania to przymiarka do restrukturyzacji, do tego żeby obiekty administrowane przez klub Orlęta zostały przejęte przez jednostkę miejską, którą jest Ośrodek Sportu i Rekreacji. Myślę, że w znacznym stopniu obniżyłoby to koszty, a stowarzyszenie Orlęta prowadziłoby tą część, która dotyczy głównie rozgrywek, bo to stowarzyszenie głównie zgłasza. Natomiast szkolenie młodzieżowe, drużyn młodzieżowych, zatrudnianie trenerów, prace administracyjne, organizacyjne, to byłoby zlokalizowane w biurze obsługi sportu przy OSiR w Łukowie.

Emocji podczas zebrania dostarczyła była księgowa poprzedniego zarządu klubu, która stwierdziła, że utraciła wszystkie dokumenty księgowe z ostatnich dwóch lat. Nie szczędzono ponadto krytyki poprzedniemu zarządowi. Sam Zbigniew Biaduń zapowiedział, że w klubie zostaną dokonane dosyć spore zmiany.

Jedną z pierwszych decyzji nowego prezesa było ustalenie nowego składu zarządu, który prezentuje się następująco: Zbigniew Biaduń, Jakub Chruściel, Artur Osiak, Dariusz Solnica, Grzegorz Karwowski, Waldemar Krypa, Wojciech Sobolewski, Zbigniew Niebrzegowski, Dariusz Orzeł, Adam Kulig, Zygmunt Piekarski, Cezary Pasik.Panel Użytkownika
Forgot?
Zarejestruj się

Polub nasz profil na Facebook

Polub nasz profil w Google+

Dyżury Aptek

Reklama

Rozkład jazdy busów

POCZĄTEK TRASY KONIEC TRASY ROZKŁAD
Łuków Warszawa Klik
Warszawa Łuków Klik
Łuków Lublin Klik
Lublin Łuków Klik
Łuków Siedlce Klik
Siedlce Łuków Klik

Polecamy

Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl