Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl

Armia USA przejedzie przez Łuków


0 Głosów

Wojsko amerykańskie w dniu dzisiejszym odwiedzi Łuków. Wozy bojowe amerykańskiej armii wyruszyły z Estonii, a po noclegu w Białymstoku skierowały się na południe w kierunku województwa lubelskiego gdzie przejadą przez Sokołów Podlaski, Siedlce, Łuków i Radzyń Podlaski.

1280px-thumbnail

Nie jest znana jednak trasa jaką pokona armia oraz o której godzinie dotrze do miasta. Są to zastrzeżone informacje i ze względu bezpieczeństwa nie są podawane publice. Jednak można wnioskować, że będzie w okolicach naszego miasta około godziny 14-17.

Jak poinformował Rzecznik prasowy Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych – podpułkownik Artur Goławski na trasie przejazdu będzie można zobaczyć ponad 60 pojazdów w tym wozy wsparcia technicznego, wozy bojowe Stryker, pojazdy żandarmerii oraz cysterny.

Głównym celem przejazdu jest testowanie mobilności armii amerykańskiej na wschodnich terenach Europy po odbyciu manewrów wojskowych odbytych w Estonii. Jest to również pokaz siły NATO zaraz przy granicach znajdujących się w bezpośrednim sąsiedztwie wpływów Rosji.Panel Użytkownika
Forgot?
Zarejestruj się

Polub nasz profil na Facebook

Polub nasz profil w Google+

Dyżury Aptek

Reklama

Rozkład jazdy busów

POCZĄTEK TRASY KONIEC TRASY ROZKŁAD
Łuków Warszawa Klik
Warszawa Łuków Klik
Łuków Lublin Klik
Lublin Łuków Klik
Łuków Siedlce Klik
Siedlce Łuków Klik

Polecamy

Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl