Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl

Burmistrz Łukowa atakuje przeciwników politycznych


0 Głosów

Rządzący Łukowem burmistrz Dariusz Szustek podczas trwającej konwencji partii PiS w dniu 23 października zaatakował publicznie kandydata Alternatywy dla Łukowa w związku z wypowiedzią, którą Arkadiusz Pogonowski przedstawił w materiale telewizji TVN24.

„Słodki POPiS” to materiał przygotowany i wyemitowany przez telewizję TVN24. Przedstawia czteroletnią współpracę między PO i PiS w Łukowie.

W materiale tym nie zabrakło również wypowiedzi opozycji oraz kandydatów niepartyjnych w wyborach do Rady Miasta. Arkadiusz Pogonowski, kandydat komitetu wyborczego Alternatywa dla Łukowa w sposób następujący skomentował koalicję POPiS.

„Na początku ta współpraca wydawała się nawet bardzo bliska miłości. Później coraz bardziej przechodziło w małżeństwo z rozsądku, a później już dotrzymanie aby tylko do wyborów.”

Słowa te bardzo rozgniewały burmistrza. Na konwencie wyborczym PiS użył obraźliwego słowa wobec kandydata Alternatywy oraz zarzucił mu przynależność do partii politycznej Samoobrona. Sam również próbował wywierać wpływ na przekonania i opinie zebranych uczestników konwencji słowami „Chcecie takiej alternatywy? No nie chcecie…”.

Alternatywa dla Łukowa zamierza jednak walczyć uczciwie w wyborach. Na ten moment nie wiadomo czy złożono zawiadomienie o naruszeniu prawa wyborczego oraz o zniesławienie.Panel Użytkownika
Forgot?
Zarejestruj się

Polub nasz profil na Facebook

Polub nasz profil w Google+

Dyżury Aptek

Reklama

Rozkład jazdy busów

POCZĄTEK TRASY KONIEC TRASY ROZKŁAD
Łuków Warszawa Klik
Warszawa Łuków Klik
Łuków Lublin Klik
Lublin Łuków Klik
Łuków Siedlce Klik
Siedlce Łuków Klik

Polecamy

Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl