Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl

Kategoria: Sport

Wywiad z Piotrem Piwowarczykiem


Magnes.TV na łamach swojego serwisu przeprowadził wywiad z Piotrem Piwowarczykiem – kandydatem PSL na Radnego Powiatowego. Rozmowa jednak przybliża widzom postać Piotra, jego zamiłowanie do sportu…czytaj dalej »

Ogólnopolska Olimpiada w sportach letnich Dolnośląskie 2014


W Wałbrzychu w dniach 13-15 lipca odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w zapasach kobiet oraz w zapasach styl klasyczny. W zawodach wystartowało 7 zawodniczek GKS Armaty Stoczek Łukowski…czytaj dalej »

Ogólnopolski Turniej młodziczek i młodzików w zapasach


W Sułowie koło Szczebrzeszyna w 6-7 czerwca obył się Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny młodziczek i młodzików w zapasach. W zawodach walczyli zawodnicy z ŁKS Orlata Łuków, oraz zawodniczki…czytaj dalej »

XIII turniej szachowy o Puchar Burmistrza miasta Lubartów


Lubartowski Ośrodek Kultury 17 maja po raz trzynasty zorganizował Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta Lubartów. Na starcie stanęło 36 szachistów. Najwyżej rozstawianym zawodnikiem był kandydat…czytaj dalej »

Międzynarodowy turniej w zapasach


W dniach 10-11.05.2014 w Siedlcach odbył się Międzynarodowy Turniej im. T. Strusa w zapasach.W zawodach wystartowało 120 zawodniczek i zawodników w tym trzy ekipy zagraniczne z Łotwy,…czytaj dalej »

Szachy w szkole


27 kwietnia w Międzyrzecu Podlaskim odbył się Otwarty Turniej Szachowy dla dzieci pod hasłem „Edukacja przez Szachy w Szkole”, a równolegle z nim spotkanie na temat zalet edukacyjnych i wychowawczych…czytaj dalej »

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w zapasach


W dniu 29 marca w Wierzbicy k/ Chełma odbyły się MIstrzostwa Województwa Lubelskiego w zapasach. Po raz pierwszy odbył się zawody w czterech grupach wiekowych młodziczki i dzieci /dziewczyny/ oraz…czytaj dalej »

Turniej szachowy w Łukowie


Szachpol – stowarzyszenie szachistów działające na terenie powiatu łukowskiego po raz kolejny zorganizował turniej szachowy, który odbył się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Łukowie. Turniej…czytaj dalej »

Łukovia wystąpi na Mistrzostwach Polski!


Łukowskie szczypiornistki po zaciętym meczu wywalczyły awans do Mistrzostw Polski juniorek w piłce ręcznej. Zawodniczki z Łukowa mając ciężkie zadanie…czytaj dalej »

5 miejsce Pauliny Sobiech


Zawodniczka GKS Armaty Stoczek Łukowski Paulina Sobiech zajęła 5 miejsce na międzynarodowym turnieju kadetek, który rozegrano w Kecskemet na Węgrzech. Paulina po raz pierwszy…czytaj dalej »

Panel Użytkownika
Forgot?
Zarejestruj się

Polub nasz profil na Facebook

Polub nasz profil w Google+

Dyżury Aptek

Reklama

Rozkład jazdy busów

POCZĄTEK TRASY KONIEC TRASY ROZKŁAD
Łuków Warszawa Klik
Warszawa Łuków Klik
Łuków Lublin Klik
Lublin Łuków Klik
Łuków Siedlce Klik
Siedlce Łuków Klik

Polecamy

Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl