Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl

Kolejne zmiany formalne w Łukowie


0 Głosów

W komisji do spraw Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Problemów Narkomanii i Przemocy zostały dokonane zmiany poprzez decyzję Burmistrza Miasta Łuków, Dariusza Szustka, została dokonana zmiana dotychczasowych członków.

Dariusz Szustek postanowił dokonać zmian w składzie członków wyłączając z niego między innymi byłych radnych miasta Tomasza Trybonia i Bogusława Jazurka.

Stanowisko pełnomocnika Burmistrza ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych utraciła pani Maria Posiadało, która stała się członkiem tej rady. Funkcję tę będzie teraz sprawowała pani mgr Izabela Janaszek-Talacha.

Znamy się z panią Izą od wielu lat, ponieważ mieliśmy okazję współpracować w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. To osoba wszechstronnie wykształcona, z zawodu psycholog. Dodatkowo posiada liczne inne kwalifikacje, spośród których wymienię tylko to, że ukończyła podyplomowe studia w zakresie zarządzania projektami profilaktycznymi pod okiem profesora Melibrudy, a więc jednego z największych autorytetów jeśli idzie o profilaktykę w kraju.

Powołanie nowego składu komisji było wymagane ze względów formalnych. Poprzednia skład został rozwiązany z dniem 31 grudnia i na jego miejsce należało powołać nowych członków, których skład w tym momencie wynosi 11 osób.

Na najbliższy poniedziałek planowane jest posiedzenie nowej rady komisji, której jednym z pierwszych zadań będzie powołanie przewodniczącego.Panel Użytkownika
Forgot?
Zarejestruj się

Polub nasz profil na Facebook

Polub nasz profil w Google+

Dyżury Aptek

Reklama

Rozkład jazdy busów

POCZĄTEK TRASY KONIEC TRASY ROZKŁAD
Łuków Warszawa Klik
Warszawa Łuków Klik
Łuków Lublin Klik
Lublin Łuków Klik
Łuków Siedlce Klik
Siedlce Łuków Klik

Polecamy

Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl