Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl

Łuków w animacji poklatkowej!


0 Głosów

Czy wyobrażaliście sobie kiedyś jak pięknym miastem jest Łuków gdyby nakręcić profesjonalny film? Twórcy ze studia mediowego Kafka postanowili pokazać jakie piękno kryje w sobie nasza miejscowość.

Młodzi przedsiębiorcy – Bartosz Leśkiewicz i Michał Janczak, którzy stworzyli studio stale współpracuja z łukowskimi przedsiębiorcami podnosząc jakość usług mediowych. Jak sami podkreślają potencjał mediowy jest nie tylko w dużych miastach, a może przede wszystkim warto robić to poza nimi.

maxresdefault

Zapytaliśmy Bartosza o kulisy powstania materiału. Oto co nam na ten temat powiedział:

Dlaczego zdecydowaliście się nakręcić ten materiał?

Zauważyliśmy, że w Łukowie do tej pory nie powstał jeszcze tego typu film prezentujący charakterystyczne obiekty dla naszej okolicy. Stwierdziliśmy, że byłby to ciekawy pomysł na pokazanie innym tego jak ciekawy jest Łuków, a jednocześnie byłaby to idealna autopromocja naszej firmy.

Jak długo trwał proces produkcji?

Pomysł na materiał powstał jakieś 2 miesiące temu, jednak zdjęcia do projektu rozpoczęliśmy ponad tydzień temu. Jeszcze wczoraj stwierdziliśmy, że potrzebne są poprawki i robiliśmy dokrętki aby cały materiał spełniał nasze oczekiwania. Film został stworzony w technologii time-laps, czyli animacji poklatkowej. Polega ona na wykonaniu określonej liczby zdjęć w stosunkowo dużych odstępach czasu, a następnie wyświetlenie ich w przyśpieszonym tempie. Dzięki temu materiał, który nagrywano kilka godzin można obejrzeć w kilkanaście sekund.

W jaki sposób wybraliście konkretne obiekty do filmu?

Chcieliśmy przedstawić najbardziej charakterystyczne obiekty naszego miasta, żeby stworzyć coś w rodzaju wideo widokówki Łukowa. Oczywiście nie są to wszystkie miejsca jakie powinny się znaleźć, ale to specjalny zabieg ponieważ jeszcze dziś bądź jutro będziemy pytali mieszkańców Łukowa o opinie nt. filmu oraz jakiego rodzaju obiekty chcieliby zobaczyć na takiej wideo widokówce. Gdy zbierzemy określoną liczbę opinii przystąpimy do dalszych prac nad kolejnymi materiałami.

Czy macie jakieś plany na innego rodzaju materiały dotyczące Łukowa?

Tak, planujemy jeszcze kilka innych projektów filmowych związanych z Łukowem i okolicą. Robimy to przede wszystkim po to, żeby pokazać że można tu coś takiego zrobić i nasz „region” jest na prawdę ciekawy.

Dzięki serdeczne za wywiad i życzymy powodzenia w realizacji celów.

Dzięki!

A wszystkich, którzy są zainteresowani łukowską wideo wizytówką zapraszamy do obejrzenia materiału studia.Panel Użytkownika
Forgot?
Zarejestruj się

Polub nasz profil na Facebook

Polub nasz profil w Google+

Dyżury Aptek

Reklama

Rozkład jazdy busów

POCZĄTEK TRASY KONIEC TRASY ROZKŁAD
Łuków Warszawa Klik
Warszawa Łuków Klik
Łuków Lublin Klik
Lublin Łuków Klik
Łuków Siedlce Klik
Siedlce Łuków Klik

Polecamy

Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl