Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl

Wielcy nieobecni wracają do wyborów


0 Głosów

Wybory w 2010 roku przyniosły kilka niespodzianek. Wieloletni samorządowcy m.in. Arkadiusz Kasznia czy Piotr Piwowarczyk nie otrzymali odpowiedniego poparcia aby dostać się do Rady Miasta i Rady Powiatu.

Przybliżymy w skrócie sylwetki obu Panów abyście jako nasi czytelnicy mogli zweryfikować.

Arkadiusz Kasznia aktualnie kandyduje na stanowisko Burmistrza Miasta Łuków z komitetu wyborczego Radny z Naszej Ulicy. W trakcie życia politycznego udało mu się uzyskać mandat posła IV kadencji. Aktualnie należy do partii Socjaldemokracja Rzeczypospolitej Polskiej. Kandydując w Łukowie chce zmienić oblicze łukowskiej polityki. Jak sam mówi na spocie wyborczym skończy z układami „Rychów, Zbychów i Krzychów” oraz zatrzyma młodych w Łukowie, a starszym zapewni godne życie na emeryturze. Stale związany z polityką krajową.

Drugim nieobecnym od dłuższego czasu jest Piotr Piwowarczyk – społecznik, Radca Prawny. W ciągu ostatnich 4 lat bardzo mocno zajął się promocją szachów w powiecie łukowskim czego efektem są liczne turnieje dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Sam jako pierwszy w historii łukowianin zdobył tytuł sędziego szachowego federacji FIDE. Jest jednym ze współzałożycieli Fundacji na rzecz KUL, ŁKS „Orlęta” Łuków czy stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „Pomocna Dłoń”. Główne założenia dla przyszłości Łukowa to usytuowanie w Łukowie przystanku szybkiej kolei, co z pewnością rozwiązałoby problem wielu mieszkańców w codziennych dojazdach do pracy czy studiów w Warszawie, poprawa jakości dróg oraz dokończenie „małej obwodnicy Łukowa”, jak również promocję powiatu łukowskiego poprzez wykorzystanie zasobów wód geotermalnych oraz walorów turystyczno-rekreacyjnych oraz rozwój sportu na ziemi łukowskiej.

Warto przy okazji wyborów wziąć pod uwagę kandydaturę przynajmniej jednego z tych Panów.Panel Użytkownika
Forgot?
Zarejestruj się

Polub nasz profil na Facebook

Polub nasz profil w Google+

Dyżury Aptek

Reklama

Rozkład jazdy busów

POCZĄTEK TRASY KONIEC TRASY ROZKŁAD
Łuków Warszawa Klik
Warszawa Łuków Klik
Łuków Lublin Klik
Lublin Łuków Klik
Łuków Siedlce Klik
Siedlce Łuków Klik

Polecamy

Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl