Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl

Wyniki Turnieju Niepodległościowego w Szachach w Łukowie


0 Głosów

W dniu 11 XI 2013 r. w Sali Konferencyjnej im. Jana Pawła II Urzędu Miasta Łuków odbyły się turnieje szachowe z okazji obchodów Święta Niepodległości, będące pierwszymi turniejami rozpoczętego cyklu Grand Prix Ziemi Łukowskiej. W imprezie uczestniczyło ponad 100 osób, (w tym zawodnicy, opiekunowie, kibice) m. in. z terenu powiatu łukowskiego, z Siedlec, Lublina, Białej Podlaskiej, Międzyrzeca Podlaskiego, Radzynia Podlaskiego

Turnieje zorganizowało Stowarzyszenie Szachistów Szachpol w Łukowie przy współpracy Urzędu Miasta Łuków. Patronat nad Turniejami objął Burmistrz Miasta Łuków Dariusz Szustek.

Sędziował:  FA Piotr Piwowarczyk

 

WYNIKI:

Turniej Niepodległości OPEN

(7 rund po 15 min. na zawodnika)

W Turnieju zagrało 31 zawodników

I miejsce: Konrad Szczygieł, Krynka, 7 pkt.

II miejsce: Zenon Kopeć, KS MOK 64 Biała Podlaska, 6 pkt.

III miejsce: Piotr Turowski, MKS Start Lublin, 5 pkt.

IV miejsce: Krzysztof Niewęgłowski, MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski, 5 pkt.

V miejsce: Grzegorz Litwiniec, Radzyń Podlaski, 4,5 pkt.

 Dodatkowe klasyfikacje :

1)      Gimnazjum:

I miejsce: Patrycja Waszczuk, MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski, 4,5 pkt.

II miejsce: Paweł Węgrzyniak, MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski, 4 pkt.

III miejsce: Mariusz Goławski, Gimnazjum nr 2 w Łukowie, 3 pkt.

2)      Najlepszy Zawodnik z Łukowa:

Andrzej Kurek, Łuków, 4,5 pkt.

3)      Senior Turnieju:

Zbigniew Piwowarczyk, Łuków, 87 lat

 

Turniej niepodległości Juniorów do lat 12

(6 rund po 30 min. na zawodnika)

W Turnieju zagrało 34  zawodników

Klasyfikacje podstawowe:

1)      Kategoria Juniorów do lat 10:

I miejsce: Wojciech Cichosz, Łuków, 4 pkt.

II miejsce: Wiktor Kukawski, MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski, 4 pkt.

III miejsce: Jerzy Rzeńca, MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski, 4 pkt.

IV miejsce: Robert Tymoszuk, MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski, 4 pkt.

V miejsce: Piotr Piwowarczyk, SSz Szachpol Łuków, 3,5 pkt.

2)      Kategoria Juniorek do lat 10:

I miejsce: Patrycja Majczyna, MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski, 3,5 pkt.

II miejsce: Aleksandra Szyszko, MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski, 3 pkt.

III miejsce: Amelia Mikołajczuk, MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski, 2 pkt.

IV miejsce:  Aleksandra Kurowska, Łuków, 1,5 pkt.

V miejsce: Wiktoria Dmowska, Łuków, 1,5 pkt.

3)      Kategoria Juniorów do lat 12:

I miejsce: Daniel Łosicki, MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski, 5,5 pkt.

II miejsce: Piotr Rzeńca, MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski, 5 pkt.

III miejsce: Bartosz Pycka, Zalesie, 5 pkt.

IV miejsce: Michał Goławski, Świdry, 4,5 pkt.

V miejsce: Paweł Kołodziej, MUKS Gambit Międzyrzec Podlaski, 4 pkt.

4)      Kategoria Juniorek do lat 12:

I miejsce: Julia Piwowarczyk, SSz Szachpol w Łukowie, 4 pkt.

II miejsce: Joanna Kajka, Łuków, 3,5 pkt.

III miejsce: Monika Borkowska, Zbuczyn, 3 pkt.

IV miejsce: Wiktoria Opaliśka, Łuków, 3 pkt.

V miejsce: Paulina Kopyść, Łuków, 2 pkt.

Klasyfikacje dodatkowe:

1)      Najmłodszy Zawodnik Turnieju: Kacper Litwiniec, Radzyń Podlaski, 7 lat

2)      Najlepsza Zawodniczka  z Łukowa: Julia Piwowarczyk, SSz Szachpol w Łukowie

3)      Najlepszy Zawodnik z Łukowa: Michał Goławski

4)      Najlepszy Zawodnik Stowarzyszenia Szachistów Szachpol: Piotr Piwowarczyk



Panel Użytkownika




Forgot?
Zarejestruj się

Polub nasz profil na Facebook

Polub nasz profil w Google+

Dyżury Aptek

Reklama

Rozkład jazdy busów

POCZĄTEK TRASY KONIEC TRASY ROZKŁAD
Łuków Warszawa Klik
Warszawa Łuków Klik
Łuków Lublin Klik
Lublin Łuków Klik
Łuków Siedlce Klik
Siedlce Łuków Klik

Polecamy

Kup powierzchnię reklamową na InfoŁuków.pl